Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Lun 27 Ian 2014, 21:20
Parteneri
Sondaj
Ultimele subiecte
» chat topic
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeJoi 20 Feb 2020, 13:48 Scris de Yobichon

» Cine crezi ca va posta dupa tine?
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeSam 23 Mar 2019, 20:58 Scris de Yobichon

» din 100 in 100 pana la infinit
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeLun 18 Mar 2019, 17:19 Scris de Yobichon

» din 10 in 10
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeLun 18 Mar 2019, 17:19 Scris de Yobichon

» [Joc]Te banez pentru ca...
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeDum 17 Mar 2019, 21:41 Scris de Yobichon

» Numaratoare (partea 2)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeDum 17 Mar 2019, 20:37 Scris de Yobichon

» Cate mesaje ai?
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeSam 16 Mar 2019, 22:47 Scris de Yobichon

» Aici Motoko~
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeMar 02 Mai 2017, 22:33 Scris de Motoko

» Poveste
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeVin 21 Apr 2017, 22:01 Scris de Motoko

Top postatori
xey (1860)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Rosey090 (1591)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Deya (1366)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Yobichon (982)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Zeref Dragneel (794)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Ciocolată (699)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Kagome San (505)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Yuuuki (488)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Ikmeya (365)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
HappyVero (360)
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Voting12[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Vote_l11 
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 [UPDATE] Modalitati de a castiga yeni.

In jos 
AutorMesaj
Deya
Admin
Admin
Deya


Sex : feminin Zodiac : Fecioara Varsta : 23
Mesaje : 1366
Yeni : 41709
Reputatie : 8
Localizare : Schorndorf, Germania
Joburi/Distractii : Editor la pagina Anime Tzup
Stare de spirit : Eh...

[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Empty
MesajSubiect: [UPDATE] Modalitati de a castiga yeni.   [UPDATE] Modalitati de a castiga yeni. Icon_minitimeSam 23 Ian 2016, 14:12

Salut ^^

Am decis sa explic care sunt modalitatile de a castiga yeni.

Yenii, reprezinta "moneda" forumului nostru, ii veti putea folosi pentru a cumpara personaje, imagini, avatare... Inca mai avem mult de lucru la acest "sistem", avem multe idei si speram sa reusim cat de curand sa le punem pe toate in practica.

Pentru inceput, o sa va explic cam ce idei am avea, despre cum sa castigati yeni si mai apoi, despre cum sa ii cheltuiti.

Fiecare membru, va primi in fiecare zi la conectare, cate 5 yeni. Pentru fiecare mesaj postat pe forum, veti primi cate un yen iar pentru fiecare subiect nou deschis pe forum, veti primi cate 5 yeni. (Asta se aplica la fiecare sectiune a forumului, exceptand-o pe cea de "Jocuri". De acum, nu veti mai primi nici un yen pentru mesaje sau subiecte postate in aceasta sectiune. Nu vreau ca toata lumea sa spameze la greu in sectiunea aia, doar ca sa adune yeni. Daca vreti yeni, va trebui sa munciti pentru ei Razz). Mesajele postate pe profilurile utilizatorilor NU va aduc bani.
Veti primi si cate 5 yeni pentru fiecare prieten nou adaugat.

Acum, ne-am gandit ca pentru a putea face yeni si mai rapid, vom face concursuri (in viitorul apropiat), care vor avea ca premii yeni, imagini, personaje, etc. Am vrea sa incepem sa desemnam in fiecare luna si cate un "Membru al lunii", care va fi desemnat pe data de 31/30 a fiecarei luni (sunt constienta ca luna februarie are 28 de zile, deci vom desemna pe 28). Castigatorul va fi cel mai activ membru al lunii respective si va primi ca si rasplata pentru activitatea sa o anumita suma de yeni si o medalie (inca lucram la asta). De asemenea, am vrea sa introducem si anumite quest-uri pentru RP, un fel de misiuni care va vor aduce ca si premii yeni, sau poate un personaj gratis (ideea inca e in lucru)

Membrii staff-ului vor castiga si ei yeni pentru munca pe care o depun. Designerii vor primi banii pe care voi ii platiti pentru avatarele si semnaturile cerute si vor primi si bani pentru imaginile facute pentru forum. Traslatorii si Writerii vor primi cate 10 yeni pentru fiecare pagina tradusa si vor fi platiti imediat ce scot un capitol nou. Moderatorii vor fi platiti in fiecare vineri, cu cate 250 de yeni.

Avand in vedere ca momentan, singura admina sunt eu, eu nu voi avea salariu, ar fi ciudat sa imi dau bani singura Smile)

Daca mai aveti idei despre cum ati putea castiga yeni, va rog sa imi trimiteti un mesaj privat, abea astept sa ascult ce aveti de spus ^^

Sus In jos
https://animefanromania.all-up.com
 
[UPDATE] Modalitati de a castiga yeni.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Modalitate de a castiga yeni: Membrul lunii
» Modalitate de a castiga yeni: Membrul lunii
» [REZOLVAT] La dat de yeni
» Punctele de reputatie nefolositoare, au devenit acum yeni

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Despre forum :: Anunturi: Avem anunturi noi-
Mergi direct la: