Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Lun 27 Ian 2014, 21:20
Parteneri
Sondaj
Ultimele subiecte
» chat topic
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeJoi 20 Feb 2020, 13:48 Scris de Yobichon

» Cine crezi ca va posta dupa tine?
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeSam 23 Mar 2019, 20:58 Scris de Yobichon

» din 100 in 100 pana la infinit
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Mar 2019, 17:19 Scris de Yobichon

» din 10 in 10
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Mar 2019, 17:19 Scris de Yobichon

» [Joc]Te banez pentru ca...
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeDum 17 Mar 2019, 21:41 Scris de Yobichon

» Numaratoare (partea 2)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeDum 17 Mar 2019, 20:37 Scris de Yobichon

» Cate mesaje ai?
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeSam 16 Mar 2019, 22:47 Scris de Yobichon

» Aici Motoko~
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeMar 02 Mai 2017, 22:33 Scris de Motoko

» Poveste
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeVin 21 Apr 2017, 22:01 Scris de Motoko

Top postatori
xey (1860)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Rosey090 (1591)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Deya (1366)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Yobichon (982)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Zeref Dragneel (794)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Ciocolată (699)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Kagome San (505)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Yuuuki (488)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Ikmeya (365)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
HappyVero (360)
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Voting12Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Vote_l11 
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?

In jos 
+2
Yuuuki
Simple
6 participanți
AutorMesaj
Simple
Nou venit
Simple


Sex : masculin Zodiac : Fecioara Varsta : 27
Mesaje : 19
Yeni : 30457
Reputatie : 0
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Awesome

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 15:22

Salut! Numele meu e George. Am 19 ani si sunt fan anime infocat. Imi place sa scriu, sa citesc si din cand in cand sa fac amv-uri. Sper sa ne intelegem bine.
Daca aveti intrebari astept cu nerabdare sa le aud.
Noroc si spor la treaba!!
Sus In jos
Yuuuki
Member
Yuuuki


Sex : feminin Mesaje : 488
Yeni : 30703
Reputatie : 0
Joburi/Distractii : 2B || !2B
Stare de spirit : Somnoroasă

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 15:28

Bine ai venit ^.^
Am eu câteva întrebări:
1. Ai un anime preferat? Dacă da, care este?
2. Ce genuri preferi?
3. Care este animalul tău preferat?
Alege dintre:
- alb/negru
- soare/ploaie
- lămâi/grefe
Atât momentan. Sper să ne înțelegem.
Sus In jos
Yobichon
Moderator
Moderator
Yobichon


Medalii: : Membrul lunii Ianuarie 2016
Sex : masculin Zodiac : Scorpion Varsta : 24
Mesaje : 982
Yeni : 34866
Reputatie : 8
Stare de spirit : Nesatisfacator spre mizerabil

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 15:33

Salut si bine ai venit printre noi!
 In ultimul timp vin tot mai multi membri, lucru ce ma-ncanta.
Lucruri de stiut despre forum:
1. Yuki nu este baiat.
2. Ciocolata stie japoneza.
3. Ianis traduce manga.
4. Andrew il ajuta pe Ianis.
5. Sunt nefolositor dar de treaba.

Cateva intrebari!:
1. De cat timp faci amv-uri?
2. Imi poti recomanda vreo carte?
3. RAMAI PE FORUM CU NOI, DA? *nu par deloc disperat*

Bine ai venit *iar*!
Ups, era sa uit. Sa citesti regulamentul. (Cel putin sa para ca-ncerc sa va conving)


Ultima editare efectuata de catre Yobichon in Lun 18 Ian 2016, 15:37, editata de 1 ori
Sus In jos
Simple
Nou venit
Simple


Sex : masculin Zodiac : Fecioara Varsta : 27
Mesaje : 19
Yeni : 30457
Reputatie : 0
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Awesome

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 15:34

Hey si tie @Yuuuki si multumesc de urare.
O sa iti raspund in ordinea intrebarilor:
1. Nu am doar unul, ci mai multe...o sa dau doar cateva exemple ca lista e cam mare Smile)
-Shingeki no kyojin-Attack on titan
-Hagane no renkinjutsushi-Fullmetal alchemist
-Vampire knight
-Hellsing
2.Sincer sa fiu prefer mai mult genul romantic, dar din cand in cand ma uit si la horror sau actiune
3. Animalul meu preferat este ursul panda, deoarece este foarte adorabil
4.

culoarea alb
ploaie
grefe

Inca o data multumesc de urare >Very Happy<

Edit:

Scuze @Yobichon, dar cand am dat trimiteti am vazut mesajul tau
AMV-uri fac cam de vreo cateva luni, dar m-am cam lasat un pic ca am intrat in perioada sesiunilor si e cam naspa. In ceea ce priveste cartile, eu unul ti-as recomanda sub dom de stephen king. Mie unul mi-a placut la nebunie felul in care a decurs actiunea si chiar mi-am si cumparat cele doua volume-este impartita in doua volume-din primul meu salariu si da raman pe forum xD.
Multumesc pentru urare

Sus In jos
Ciocolată
Designer
Designer
Ciocolată


Medalii: : Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Award_star_gold_3_zpsowucbnux
Sex : feminin Mesaje : 699
Yeni : 34495
Reputatie : 0
Localizare : El Dorado
Joburi/Distractii : Haven't you heard the rumours?
Stare de spirit : cum uh sol nu

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 16:12

Hullo, Simple, nice to meet ya Smile Tind sa cred ca o sa ne intelegem bine, ai gusturi bune la anime-uri si iti place Stephen King (nu sunt eu mare fana, but the man is brilliant). Sa citesti regulamentul, sa-ti faci prieteni, bla bla bla.
Interogatoriu.
1. Manga citesti? Daca da, ai vreun manga preferat?
2. La ce facultate esti? (Am vazut ca ai zis ca a inceput sesiunea, si inteleg perfect sentimentul >,>)
3. Cartea preferata?
4. Ce scrii? Cand pot sa citesc? :3
5. Ciocolata iti place? De care?
よろしくお願いします~ (_ _)
Sus In jos
Simple
Nou venit
Simple


Sex : masculin Zodiac : Fecioara Varsta : 27
Mesaje : 19
Yeni : 30457
Reputatie : 0
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Awesome

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 16:27

Hey si tie, cioco si multumesc de urare.
1. Manga citesc, dar mai rar. Asa mult imi place death note
2. Student la Politehnica
3. Cui nu-i place ciocolata. Ma dau in vant dupa Milka.
Presupun ca scrisul in japoneza inseama ori bun venit ori multumesc o sa zic multumesc pentru urare si mult noroc in continuare Very Happy
Sus In jos
Rosey090
Member
Rosey090


Sex : feminin Zodiac : Rac Varsta : 23
Mesaje : 1591
Yeni : 35737
Reputatie : 1
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : desen, cantat...
Stare de spirit : Mai bine ca niciodata! <3

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 17:18

Fufufu, anime infocat, bine ai venit in tara minunilor! Numele meu e Iri si voi fi ghidul tau neoficial pe aici!
Dupa cate spui,, probabil ne vom intelege, deci iti urez sa te distrezi pe forum si sa stai cat mai mult
Sus In jos
Deya
Admin
Admin
Deya


Sex : feminin Zodiac : Fecioara Varsta : 23
Mesaje : 1366
Yeni : 41709
Reputatie : 8
Localizare : Schorndorf, Germania
Joburi/Distractii : Editor la pagina Anime Tzup
Stare de spirit : Eh...

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 20:28

Bun venit pe forum, daca si pe tine tot Darius te-a adus, o sa ma simt si mai inutila Smile) So, m-am cam saturat de obisnuitul bla-bla pe care il repet mai mereu: "Sper sa fii activ, sa te distrezi, sa iti faci prieteni noi..." bla-bla.

Mi-ar placea foarte mult sa vad o lucrare de a ta (te-ai laudat ca scrii si faci AMV-uri :3), sper ca vei posta una cat mai repede ^^

Sus In jos
https://animefanromania.all-up.com
Simple
Nou venit
Simple


Sex : masculin Zodiac : Fecioara Varsta : 27
Mesaje : 19
Yeni : 30457
Reputatie : 0
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Awesome

Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitimeLun 18 Ian 2016, 21:46

Nu nu m-a adus Darius. Am venit din proprie initiativa deoarece chiar imi doream sa mai gasesc un forum anime activ. Cat despre AMV-uri o sa postez cateva care consider ca mi-au iesit cat de cat decent.

Multumesc pentru urare si sa nu te simti inutila.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Empty
MesajSubiect: Re: Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?   Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa? Icon_minitime

Sus In jos
 
Trebuie sa ma prezint si eu cumva, nu-i asa?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Trebuie sa ma prezint si eu pana la urma :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cafenea :: Prezinta-te!!-
Mergi direct la: