Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Lun 27 Ian 2014, 21:20
Parteneri
Sondaj
Ultimele subiecte
» chat topic
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeJoi 20 Feb 2020, 13:48 Scris de Yobichon

» Cine crezi ca va posta dupa tine?
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeSam 23 Mar 2019, 20:58 Scris de Yobichon

» din 100 in 100 pana la infinit
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeLun 18 Mar 2019, 17:19 Scris de Yobichon

» din 10 in 10
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeLun 18 Mar 2019, 17:19 Scris de Yobichon

» [Joc]Te banez pentru ca...
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeDum 17 Mar 2019, 21:41 Scris de Yobichon

» Numaratoare (partea 2)
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeDum 17 Mar 2019, 20:37 Scris de Yobichon

» Cate mesaje ai?
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeSam 16 Mar 2019, 22:47 Scris de Yobichon

» Aici Motoko~
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeMar 02 Mai 2017, 22:33 Scris de Motoko

» Poveste
Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeVin 21 Apr 2017, 22:01 Scris de Motoko

Top postatori
xey (1860)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Rosey090 (1591)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Deya (1366)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Yobichon (982)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Zeref Dragneel (794)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Ciocolată (699)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Kagome San (505)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Yuuuki (488)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Ikmeya (365)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
HappyVero (360)
Prezentare PikachuAnime Vote_l11Prezentare PikachuAnime Voting12Prezentare PikachuAnime Vote_l11 
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Prezentare PikachuAnime

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
PikachuAnime
Nou venit
PikachuAnime


Sex : masculin Zodiac : Leu Varsta : 25
Mesaje : 8
Yeni : 30452
Reputatie : 2
Localizare : Alba Iulia
Joburi/Distractii : Anime
Stare de spirit : Nu simte nimic

Prezentare PikachuAnime Empty
MesajSubiect: Prezentare PikachuAnime   Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeMar 19 Ian 2016, 21:35

Salut! Numele meu este Sebi și am 17 ani, sunt zodia leu și îmi plac mult anime-urile. Restul întrebați-mă, am să răspund la toate întrebările.
Sus In jos
Yobichon
Moderator
Moderator
Yobichon


Medalii: : Membrul lunii Ianuarie 2016
Sex : masculin Zodiac : Scorpion Varsta : 24
Mesaje : 982
Yeni : 34866
Reputatie : 8
Stare de spirit : Nesatisfacator spre mizerabil

Prezentare PikachuAnime Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare PikachuAnime   Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeMar 19 Ian 2016, 21:40

Salut, Sebi! Bine ai venit pe forum si bla, bla, bla...
Cateva intrebari:
1. Vreun anime pe care mi-l recomanzi?
2. Ce-ti place la Gilgamesh?
3. Cand ai inceput sa te uiti la anime-uri?
4. Cum spui: Unicorn sau Inorog? (nu pare, dar conteaza)

Oh, era sa uit, fetele sunt de aici fane Yaoi, fereste-te de conversatii directe.
Bun venit! *iar*

Oh, era sa uit (2): Sa citesti regulamentul.
Sus In jos
Deya
Admin
Admin
Deya


Sex : feminin Zodiac : Fecioara Varsta : 23
Mesaje : 1366
Yeni : 41709
Reputatie : 8
Localizare : Schorndorf, Germania
Joburi/Distractii : Editor la pagina Anime Tzup
Stare de spirit : Eh...

Prezentare PikachuAnime Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare PikachuAnime   Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeMar 19 Ian 2016, 21:41

Bun venit pe forum Sebi ^^ Sunt bucuroasa ca ni te-ai alaturat, sper sa fi activ si sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si sa petreci cat mai mult timp alaturi de noi ^^

Am si eu cateva intrebari, care NU sunt deloc ciudate Smile)

1. Nu ai spus de unde esti, dar, in zona ta, cum numiti pepenele rosu?
2. Din nou, in zona ta, cum spuneti? "Mi-a facut cu ochiul" sau "mi-a tras cu ochiul"?
3. Unicorn sau inorog? (sa stiu daca suntem prieteni)
4. Anime preferat?
5. Ce genuri iti plac?
6. De ce Pikachu? (acum nu mai pot fi Deyachu...>.>)
Sus In jos
https://animefanromania.all-up.com
Ciocolată
Designer
Designer
Ciocolată


Medalii: : Prezentare PikachuAnime Award_star_gold_3_zpsowucbnux
Sex : feminin Mesaje : 699
Yeni : 34495
Reputatie : 0
Localizare : El Dorado
Joburi/Distractii : Haven't you heard the rumours?
Stare de spirit : cum uh sol nu

Prezentare PikachuAnime Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare PikachuAnime   Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeMar 19 Ian 2016, 21:46

Buna, Sebi, bine ai venit, oamenii pe aici sunt obsedati de inorogi/unicorni/call them what you will. Have fun, fa-ti prieteni, posteaza, ramai la noi te rugam :o3 Si eu sunt tot leu, o sa ne intelegem bine, cel mai probabil.
Interogatoriu.
1. Carti citesti? Ai vreo carte preferata?
2. De ce iti place Pikachu?
3. Nu-i asa ca o sa ma pui sa-ti fac avatar si semnatura cand o sa ai bani? (Mwhaha)
4. Ciocolate iti place? Care?
Blah blah.
よろしく~
Sus In jos
PikachuAnime
Nou venit
PikachuAnime


Sex : masculin Zodiac : Leu Varsta : 25
Mesaje : 8
Yeni : 30452
Reputatie : 2
Localizare : Alba Iulia
Joburi/Distractii : Anime
Stare de spirit : Nu simte nimic

Prezentare PikachuAnime Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare PikachuAnime   Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeMar 19 Ian 2016, 21:48

Yobichon, îți recomand Tokyo Ghoul, nu am auzit de Gilgamesh, am început să mă uit la anime în Octombrie 2014(știu foarte târziu), spun Unicorn și mulțumesc pentru sfaturi.

Deya, sunt din Alba Iulia, în zona mea pepenele roșu se numește lubeniță, la 2 ambele variante, Unicorn(sună mai frumos), preferatul meu este Tokyo Ghoul, genul meu preferat este acțiune+dramă și Pikachu îmi place, deoarece așa m-am obișnuit peste tot(site-uri/forumuri). ~eu prefer să scriu PikachuAnime și să mă strige lumea Pika~

Ciocolată, nu citesc cărți în prezent(am citit în copilărie), iar cartea mea preferată dacă îmi aduc bine aminte cred că este Vrăjitorul din Oz, iar Pikachu îmi place pentru că sună bine „Pika”, hmm...cred că da vreau avatar în c**ând și îmi place ciocolata Milka.



Edit de YOBICHON: Regulamentul interzice double post-ul! Tin sa te rog ca atunci cand incerci sa postezi desi tu esti ultimul care a facut-o, sa dai edit. Am unit double post-ul, regulamentul ma forteaza sa-ti spun sa ai grija ca asta sa nu se mai repete.
Sus In jos
Deya
Admin
Admin
Deya


Sex : feminin Zodiac : Fecioara Varsta : 23
Mesaje : 1366
Yeni : 41709
Reputatie : 8
Localizare : Schorndorf, Germania
Joburi/Distractii : Editor la pagina Anime Tzup
Stare de spirit : Eh...

Prezentare PikachuAnime Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare PikachuAnime   Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeMar 19 Ian 2016, 22:13

PikachuAnime a scris:
Yobichon, îți recomand Tokyo Ghoul, nu am auzit de Gilgamesh, am început să mă uit la anime în Octombrie 2014(știu foarte târziu), spun Unicorn și mulțumesc pentru sfaturi.

Deya, sunt din Alba Iulia, în zona mea pepenele roșu se numește lubeniță, la 2 ambele variante, Unicorn(sună mai frumos), preferatul meu este Tokyo Ghoul, genul meu preferat este acțiune+dramă și Pikachu îmi place, deoarece așa m-am obișnuit peste tot(site-uri/forumuri). ~eu prefer să scriu PikachuAnime și să mă strige lumea Pika~



Edit de YOBICHON: Regulamentul interzice double post-ul! Tin sa te rog ca atunci cand incerci sa postezi desi tu esti ultimul care a facut-o, sa dai edit. Am unit double post-ul, regulamentul ma forteaza sa-ti spun sa ai grija ca asta sa nu se mai repete.


Lubenita, asa te vreau :* E lubenita! Nu lebenita si in nici un caz harbuz! Am avut dreptate, who's the best?! (scuze, dar multumita tie, mai am nevoie de o singura persoana cu "lubenita" ca sa castig pariul!)
Sus In jos
https://animefanromania.all-up.com
Rosey090
Member
Rosey090


Sex : feminin Zodiac : Rac Varsta : 23
Mesaje : 1591
Yeni : 35737
Reputatie : 1
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : desen, cantat...
Stare de spirit : Mai bine ca niciodata! <3

Prezentare PikachuAnime Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare PikachuAnime   Prezentare PikachuAnime Icon_minitimeMier 20 Ian 2016, 10:01

Neata si bine ai venit, Sebi! Sper sa te distrezi si na ne intelegem!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentare PikachuAnime Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare PikachuAnime   Prezentare PikachuAnime Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentare PikachuAnime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentare
» Originea numelui
» Prezentare
» Salut! Prezentare:
» Regulamentul sectiunii de prezentare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cafenea :: Prezinta-te!!-
Mergi direct la: