Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Lun 27 Ian 2014, 21:20
Parteneri
Sondaj
Ultimele subiecte
» chat topic
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeJoi 20 Feb 2020, 13:48 Scris de Yobichon

» Cine crezi ca va posta dupa tine?
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeSam 23 Mar 2019, 20:58 Scris de Yobichon

» din 100 in 100 pana la infinit
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeLun 18 Mar 2019, 17:19 Scris de Yobichon

» din 10 in 10
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeLun 18 Mar 2019, 17:19 Scris de Yobichon

» [Joc]Te banez pentru ca...
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeDum 17 Mar 2019, 21:41 Scris de Yobichon

» Numaratoare (partea 2)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeDum 17 Mar 2019, 20:37 Scris de Yobichon

» Cate mesaje ai?
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeSam 16 Mar 2019, 22:47 Scris de Yobichon

» Aici Motoko~
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeMar 02 Mai 2017, 22:33 Scris de Motoko

» Poveste
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeVin 21 Apr 2017, 22:01 Scris de Motoko

Top postatori
xey (1860)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Rosey090 (1591)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Deya (1366)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Yobichon (982)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Zeref Dragneel (794)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Ciocolată (699)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Kagome San (505)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Yuuuki (488)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Ikmeya (365)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
HappyVero (360)
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Voting12[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Vote_l11 
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 [REZOLVAT] Dibs pe primul loc

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Rosey090
Member
Rosey090


Sex : feminin Zodiac : Rac Varsta : 23
Mesaje : 1591
Yeni : 35737
Reputatie : 1
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : desen, cantat...
Stare de spirit : Mai bine ca niciodata! <3

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeDum 06 Mar 2016, 20:36

Wow, eu sunt prima care cumpara ceva? Frumos...
In fine, dupa meditari milenare, m-am hotarat pe un personaj...
Ryuuguu Rena din seria Higurashi No Naku Koro Ni
Noroc (daca mai e cineva aici)!
Sus In jos
Deya
Admin
Admin
Deya


Sex : feminin Zodiac : Fecioara Varsta : 23
Mesaje : 1366
Yeni : 41709
Reputatie : 8
Localizare : Schorndorf, Germania
Joburi/Distractii : Editor la pagina Anime Tzup
Stare de spirit : Eh...

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeDum 06 Mar 2016, 21:29

Ei bine, momentan inca nu avem clanruile si ceva imi spune ca va trebui sa mai asteptam mult si bine pentru ele. Deci practic, asta inseamna ca inca nu iti poti cumpara personajul.

Dar, daca chiar esti hotarata pe acest personaj si il vrei atat de tare, poti negocia aici un pret cu Anca si sa cumperi personajul acum, chiar daca inca nu avem clanurile. Acest personaj iti va apartine, il voi trece in lista, dar iti vei primi placuta cu personaj si bla-bla, abia dupa ce punem clanurile si dupa ce te inscrii in unul din ele. (avand in vedere ca personajul va aparea pe placuta clanului, trebuie sa fii intr-un clan)

Daca esti de acord cu asta, iti poti cumpara personajul, chiar si fara clanuri. ^^
Sus In jos
https://animefanromania.all-up.com
Rosey090
Member
Rosey090


Sex : feminin Zodiac : Rac Varsta : 23
Mesaje : 1591
Yeni : 35737
Reputatie : 1
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : desen, cantat...
Stare de spirit : Mai bine ca niciodata! <3

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeDum 06 Mar 2016, 21:30

Hmmm... Pai mai astept putin pana vin clanurile. Poate pot sa ajut si eu Smile
Sus In jos
Deya
Admin
Admin
Deya


Sex : feminin Zodiac : Fecioara Varsta : 23
Mesaje : 1366
Yeni : 41709
Reputatie : 8
Localizare : Schorndorf, Germania
Joburi/Distractii : Editor la pagina Anime Tzup
Stare de spirit : Eh...

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeDum 06 Mar 2016, 21:37

Din pacate insa, nici macar noi nu putem ajuta. Totul e gata, mai putin partea lui Ianis, deci momentan, totul depinde de el.

Multumesc mult ca te-ai oferit sa ne ajuti si, de asemenea, multumesc mult pentru intelegere ^^ Imediat ce apar clanurile, vei putea incepe negocierile cu Anca pentru pretul personajului pe care il doresti. Am sa inchid acest topic pentru moment si il voi redeschide cand punem clanurile. Pana atunci, il voi marca cu [IN ASTEPTARE].
Sus In jos
https://animefanromania.all-up.com
Yobichon
Moderator
Moderator
Yobichon


Medalii: : Membrul lunii Ianuarie 2016
Sex : masculin Zodiac : Scorpion Varsta : 24
Mesaje : 982
Yeni : 34866
Reputatie : 8
Stare de spirit : Nesatisfacator spre mizerabil

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeJoi 17 Mar 2016, 09:53

Din moment ce a intrat intr-un clan, @Rosey090 indeplineste conditiile necesare pentru a putea avea un personaj. Astfel, la cererea autorului, redeschid subiectul.
Sus In jos
Ciocolată
Designer
Designer
Ciocolată


Medalii: : [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Award_star_gold_3_zpsowucbnux
Sex : feminin Mesaje : 699
Yeni : 34495
Reputatie : 0
Localizare : El Dorado
Joburi/Distractii : Haven't you heard the rumours?
Stare de spirit : cum uh sol nu

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeLun 21 Mar 2016, 14:52

K, let's get this going, shall we?
(O să dureze ceva timp până primești personajul, din cauza programului meu haotic. But worry not, you'll get it in the end.)

Pentru Ryūgū Rena, cred ca un preț rezonabil ar fi cam 4.000 de yeni. If that's quite alright with you, lemme know și o să mă apuc de lucru imediat ce prind puțin timp liber. Dacă nu, ne punem să ne târguim ^.^

では~
Sus In jos
Rosey090
Member
Rosey090


Sex : feminin Zodiac : Rac Varsta : 23
Mesaje : 1591
Yeni : 35737
Reputatie : 1
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : desen, cantat...
Stare de spirit : Mai bine ca niciodata! <3

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeMier 30 Mar 2016, 14:28

E cinstit pretul, stiind ca Rena e Rena. Colega mea care e experta zice ca puteai cere mai mult, dar fie

4000 de yeni, batem palma
Sus In jos
Ciocolată
Designer
Designer
Ciocolată


Medalii: : [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Award_star_gold_3_zpsowucbnux
Sex : feminin Mesaje : 699
Yeni : 34495
Reputatie : 0
Localizare : El Dorado
Joburi/Distractii : Haven't you heard the rumours?
Stare de spirit : cum uh sol nu

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeJoi 31 Mar 2016, 00:32

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Rosey
Dacă dorești altă imagine, spune-mi.
O să te taxez dublu pentru că n-am chef și timp să fac rendere. Glumesc : )
Sus In jos
Rosey090
Member
Rosey090


Sex : feminin Zodiac : Rac Varsta : 23
Mesaje : 1591
Yeni : 35737
Reputatie : 1
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : desen, cantat...
Stare de spirit : Mai bine ca niciodata! <3

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeJoi 31 Mar 2016, 12:30

Imi permit si cu taza inversa, nu-ti fa tu griji. XD

Imi place cum arata, asa am si set complet Rena (uniforma, yukata, rochie). Ok, o iau
Sus In jos
Ciocolată
Designer
Designer
Ciocolată


Medalii: : [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Award_star_gold_3_zpsowucbnux
Sex : feminin Mesaje : 699
Yeni : 34495
Reputatie : 0
Localizare : El Dorado
Joburi/Distractii : Haven't you heard the rumours?
Stare de spirit : cum uh sol nu

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeJoi 31 Mar 2016, 21:37

Minunat : )
Deya o să îți ia bani cât de c**ând.

REZOLVAT.
Sus In jos
Deya
Admin
Admin
Deya


Sex : feminin Zodiac : Fecioara Varsta : 23
Mesaje : 1366
Yeni : 41709
Reputatie : 8
Localizare : Schorndorf, Germania
Joburi/Distractii : Editor la pagina Anime Tzup
Stare de spirit : Eh...

[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitimeLun 04 Apr 2016, 20:22

Tocmai ti-am luat banii Rosey ^^
Sus In jos
https://animefanromania.all-up.com
Continut sponsorizat





[REZOLVAT] Dibs pe primul loc Empty
MesajSubiect: Re: [REZOLVAT] Dibs pe primul loc   [REZOLVAT] Dibs pe primul loc Icon_minitime

Sus In jos
 
[REZOLVAT] Dibs pe primul loc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Primul anime vizionat
» [REZOLVAT] La dat de yeni
» [REZOLVAT] Tot pachetu'
» [REZOLVAT] Semnatura.
» [REZOLVAT] Yuki la cumpărături

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Clanuri :: Shop personaje-
Mergi direct la: